05324625226 Reşadiye Mah. Salih Omurtak Cad. No:131/1 Çorlu / Tekirdağ 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sektörde 30 yıllık tecrübenin devamı olan KAAN Sürücü Kursu, 2014 yılında TEKİRDAĞ ili ÇORLU ilçesinde kurulmuştur. Ardından 2017 yılında Süleymanpaşa ilçesinde Namık Kemal Sürücü Kursu ve en son olarak da 2018 yılında KAAN SRC kursunu da açarak sektörde liderliğini devam ettirmiştir. Tecrübeli kadrosu ile sektörel gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek kendini yenileyen gereksinimlere anında cevap veren bir kurs olmuştur.
Modern sınıf ve eğitim araçlarıyla Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek öğrenci merkezli eğitim veren bire-bir eğitim hizmeti sunan bir kurumdur.
Teorik ders programları hafta içi  düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır. Teorik ders programının bitiren kursiyerlerimiz direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Önce Simülasyon üzerinde adayın refleksleri belli bir seviyeye getirilir, daha sonra akan trafikte son model Araçla direksiyon eğitimleri  direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.
Ehliyeti olan sürücülere de istekleri doğrultusunda Özel Direksiyon Eğitimi verilmektedir.
Misyonumuz: Trafik ortamında araç ve yaya trafiğini tehlikeye sokmayan güvenli sürücüler yetiştirmek.
Vizyonumuz: Eğitim, Öğretim ve hizmette sürücü kurslarının öncüsü olmak.

2139 Kursiyer
35 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?